Spoštovani starši,

objavljamo sezname učbenikov, delovnih zvezkov in drugih gradiv ter učnih pripomočkov, ki jih bodo vaši otroci uporabljali pri pouku v naslednjem šolskem letu 2024/2025.

Do seznamov dostopate s klikom na razred:

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

Seznami so objavljeni zato, da boste točno vedeli, kaj bodo vaši otroci uporabljali pri pouku. Gradiva lahko nabavite, kjer želite.

UČBENIKE od 1. do 9. razreda si otroci izposodijo v šoli in so brezplačni.

DELOVNE ZVEZKE in DRUGA GRADIVA ter UČNE PRIPOMOČKE pa morate nabaviti sami in sicer za učence od 4. do 9. razreda.

DELOVNE ZVEZKE ZA 1. TRIADO ( 1., 2., 3. razred) dobijo otroci brezplačno in jih ni potrebno naročati, ker jih bomo naročili v šoli za vse učence. Stroške krije Ministrstvo RS za šolstvo in jih bodo otroci dobili, septembra 2024, v šoli prve dni pouka. Starši učencev 1., 2. in 3. razreda kupite samo učne pripomočke oz.
potrebščine, ki so navedene v seznamih (zvezke, barvice, čopiče, škarjice, idr.).

Enostavno naročilo gradiva lahko opravite na:

Želimo vam prijetne počitnice!

Petra Drofenik