Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Pred vami je spletna stran, kjer bomo objavljali različna prebrana besedila, tako za mlajše kot starejše učenke in učence. Vabljeni k branju in poslušanju. Tukaj boste izvedeli tudi vse informacije o dodatnih bralnih aktivnostih v projektu.

Več o projektu Branje za znanje! si lahko preberete v obvestilu staršem.

Pravljice

Do posnetkov lahko dostopate s klikom na naslov pravljice. Želimo vam prijetno poslušanje 🙂

Novice

V šolskem letu 2022/23 smo prejeli donacijo za brezplačen enoletni dostop do KOBI eBralnika. KOBI eBralnik omogoča, da otroku prilagodimo pisavo, velikost in barvo črk, razmike med vrsticami ipd. Primeren je za otroke, ki se učijo brati, izboljšati svoje branje ter tudi za otroke s težavami na področju branja. Aplikacija ima na voljo veliko izbiro besedil, hkrati pa lahko z njeno pomočjo skeniramo fizično gradivo in uvozimo digitalne vire. Dodatne informacije o aplikaciji lahko izveste na njihovi spletni strani.