Z velikim veseljem vam predstavljamo učenca naše šole, ki svoje sijajne šolske dosežke z izjemno vnemo nadgrajujeta tudi na področju izvenšolskih obveznosti.

Vidjan Kure Unger in Lukas Pavić, oba odličnjaka 8.b razreda, sta še posebej navdušena nad naravoslovno-matematičnimi predmeti. Njuna ljubezen do znanosti in matematike pa ni omejena zgolj na učilnice, saj se tudi na različnih izvenšolskih dejavnostih izkazujeta z izjemno predanostjo in uspehom.

Njuna pota so posejana z zmagami na šolskih in izvenšolskih tekmovanjih, za kar jima iz srca čestitamo in ju z velikim ponosom podpiramo na njuni poti do zvezd.

Vidjan se je v tem šolskem letu udeležil različnih tekmovanj, na naslednjih pa je prejel priznanja:

Vrsta tekmovanjaPriznanjeMentor
Tekmovanje iz astronomije (Dominkovo priznanje)ZLATOS. Muršec
Tekmovanje iz fizike (Štefanovo priznanje)ZLATOS. Muršec
Tekmovanje iz matematike (Vegovo priznanje)SREBRNOH. Rižnar
Državno tekmovanje iz kitare (Temsig) in 3. nagradaZLATOS. Kralj
Konservatorij za glasbo in balet Maribor, PŠ Tabor

Zelo uživa pri ustvarjanju izdelkov iz lesa. Tako si je čisto sam izdelal lebdečo posteljo, pisalno mizo in vrsto manjših okrasnih predmetov iz lesa. V prostem času se ukvarja tudi s plesom.

Lukas se je v tem šolskem letu udeležil različnih tekmovanj, priznanje pa je osvojil na naslednjem:

Vrsta tekmovanjaPriznanjeMentor
Tekmovanje iz astronomije (Dominkovo priznanje)SREBRNOS. Muršec

Obiskuje Konservatorij za glasbo in balet Maribor PŠ Tabor kjer igra klavirsko harmoniko.
V prostem času trenira judo.

Iskrene čestitke in veliko uspeha tudi v prihodnje!

Oznake: , , , , , , , , , ,