Spoštovani,

Neobičajno šolsko leto 2020/21 počasi zaključujemo. Zahvaljujem se vam za razumevanje in konstruktivno sodelovanje ter upam in želim enakega sodelovanja tudi v prihodnje.

Pred koncem še nekaj obvestil.

1. Pojasnilo ob pojavu izbruha bolezni na šoli

3. 6. 2021 je izbruhnil na šoli »Noro virus«. Obolelo je precejšnje število otrok, ki so imeli težave z bruhanjem in slabostjo. Ker je obstajal sum na morebitno okužbo s hrano, je bil opravljen inšpekcijski nadzor v kuhinji. Izsledki so z gotovostjo ovrgli vsakršen sum nepravilnosti v kuhinji.

Na omenjeno tematiko sem imel sestanek s šolsko zdravnico go. Dr. Branko Kvas Kučič. Opisala mi je možnosti načina okužbe in opredelila načine preprečevanja (higiena rok, pogosto umivanje…). Absolutne preprečitve vnosa v šolo, žal ni.

• Dan državnosti

25. 6. je državni praznik Dan državnosti. Na šoli smo ga obeležili 24. 6. 2021  s kulturnim programom in aktivnostjo učencev, ki sta simbolizirala izražanje lepih želja naši domovini in pričakovanja počitniških dni.

Risanje počitniških želja
Zbiranje lepih želja domovini
Poslane lepe želje domovini
  • Poslovni čas šole za zunanje obiskovalce  bo v času od 28. 6 – 3. 7. 2021 od

8. – 12.00 ure. Urnik poslovnega časa šole v juliju in avgustu, bo objavljen naknadno.

Želim vam prijetne dopustniško počitniške dni. Veselite se drug drugega in pazite na zdravje.

S prijaznimi pozdravi,

Ravnatelj: Lilek Danijel