Spoštovani starši, skrbniki

Letošnje šolsko leto se počasi izteka. Pred nami je še dober mesec vzgojno izobraževalnega dela. Zato vas vabimo, da se udeležite tretjega roditeljskega sestanka, ki bo v četrtek 18.5. 2023 ob 17.00 uri. Podrobnejše obvestilo boste prejeli od razrednikov.

Dnevni red:

1. Učni dosežki mesec dni pred koncem(delo na posameznih področjih, pristop, učenje, težave, rešitve, posledice)
  2. Vzgojna problematika(kaj smo storili, kaj lahko naredijo učenci, kaj starši, kaj skupaj…v prihodnje)
  3. Zaključna ekskurzija (itinerarij, operativno logistični napotki)
  4. Rekreativni odmor (namen, trenutni odnos, izvedba v prihodnje)
  5. Izbirni(obvezni) predmeti izvedba, obveznosti, posledice
  6. Pojav nasilja, nacionalizma, drugih oblik nestrpnosti (poudarek na skupnem delovanju in pomenu razgovora s straši.
  7. Razno…

Prijazno vabljeni saj bomo tako lahko skupaj analizirali situacijo v razredu in poiskali primerno pot za vašega otroka, našega učenca do konca šolskega leta 2023.

S prijaznimi pozdravi.

Danijel Lilek, ravnatelj