Spoštovani starši,

v četrtek, 8. 12. 2022, bodo od 16.30 do 18 ure bodo potekale decembrske popoldanske skupinske pogovorne ure za starše učencev od 1.do 9.razreda. Minili so trije meseci pouka in učitelji vas želimo seznaniti o dogajanju v času pouka: kje opažamo učne ali vzgojne težave, tudi čustvene ali socialne, kako vaši otroci delujejo v skupnosti, kako se odzivajo na težave in probleme in kako jih rešujejo(-mo) ter pri čem jih lahko pohvalimo in jih usmerjamo v doseganje še boljših rezultatov. Podrobnejše informacije o izvedbi in časovnem okvirju boste prejeli od razrednikov. Vabimo vas tudi, da se dogovorite z razredniki za možnost izvedbe pogovornih ur v dopoldanskem času.

Z željo, da bi bil vaš otrok, naš učenec uspešen in srečen, vas vabimo, da se pogovornih ur udeležite v čim večjem številu.

Prijazno vabljeni.

Ravnatelj: Danijel Lilek