Obveščamo vas, da smo se pridružili dobrodelni akciji “Otroci za otroke” v organizaciji Dobrodelnega društva Palčica Pomagalčica in dobrodelni škratki. V društvu so v preteklosti že zbirali denar za dečka Krisa in več kot 100 drugih bolnih otrok. Akcijo podpirajo tudi slovenski športniki.

V oktobru in novembru bomo po razredih zbirali srebrne kovančke  – kovance v vrednosti enega ali dveh evrov. Denar bo namenjen dečku Urbanu, ki ima redko gensko okvaro, zaradi katere ne more govoriti in hoditi. Zdravilo je drago, zato so njegovi starši prosili za pomoč.

Vabljeni k sodelovanju. Prosimo vas, da našo akcijo vzamete dobronamerno in v celoti neobvezno. Srebrne kovančke upanja bomo zbirali do 30. novembra 2022.

Dodatne informacije in Krisovo pismo najdete v prilogah.