Je mar še kaj lepšega od otroštva? Lahkotni čas veselja, pravljic, iskrenosti in iger se nikoli ne bi smel končati. Otrokom moramo dovoliti biti otroci. Zagotovimo jim dobro počutje doma in tudi v šoli.

Nekateri straši so se zjutraj zbudili  polni optimizma, veselja in zadovoljstva, ker je njihov otrok že tako velik, da bo sam vstopil v svet učenosti. Tudi otroci so se veselili, nekateri so bili  zaskrbljeni, nekateri nestrpni, nekateri brezbrižni…

Potrudili smo se, da smo se skupaj z otroki poveselili prvi šolski dan   ter z iskricami v očeh  pričakali šolsko leto.

Ob koncu nas je pričakalo presenečenje – torta, s katero smo se vsi posladkali in veseli vstopili v novo šolsko leto.

Davorka Pregl, prof.

S klikom na spodnji povezavi si lahko ogledate fotografije, ki so nastale ob sprejemu prvošolčkov.

FOTOGRAFIJE 1 (Klavdija Hozjan)

FOTOGRAFIJE 2 (Stanko Rijavec)