II. gimnazija Maribor tudi letos organizira Počitnice na Drugi, ki bodo potekale med 26. in 30. junijem 2017 (ponedeljek – petek).

Počitnice na Drugi so namenjene učencem 6., 7., 8. in 9. razredov, ki želijo svoj prvi teden počitnic preživeti na kreativen, ustvarjalen in zabaven način. Letošnja novost je »mala šola Počitnic na Drugi«, ki je namenjena učencem 4. in 5. razreda osnovne šole.

Ponujajo jim 12 različnih področij, zabavnih, novih izkušenj iz biologije, kemije, francoščine, gledališke umetnosti – muzikla, računalništva, angleščine, francoščine, kitajščine, fizike, zgodovine z geografijo, likovno in novinarsko delavnico. Mala šola Počitnic na Drugi ima svoj, prilagojen program.

Otroci imajo zagotovljen zajtrk in kosilo. Ob programu, ki vsebuje tudi rekreacijo, bodo otroci sredo preživeli na kopanju v termah.

Program, ceno in vse potrebne podatke s prijavnico najdete na spletni strani II. gimnazije (Počitnice na Drugi), http://www.druga.si/pocitnice-na-drugi

Če vas še karkoli zanima, se lahko oglasite tudi v pisarni šolske svetovalne delavke.