Tekmovanja

Tekmovanja v šolskem letu 2020/2021

Za tekmovanja se učenci pripravljajo v okviru pouka, dodatnega pouka, interesnih dejavnosti in drugih oblik dela.
Udeležba na tekmovanjih je prostovoljna. Stroški prevozov na športna tekmovanja so strošek staršev, ostale stroške krije šola.

Tekmovanja iz znanja
Naziv tekmovanjaOrganizatorVodja
LogikaZOTKSPijanmanov
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezniZveza diabetikov SlovenijeSternad
Angleščina (8. r.)IATEFLMitić
BiologijaPrirodoslovno društvoSternad
BoberACM SlovenijeMuršec
Angleščina (9. r)ZRSŠMitić
ZgodovinaZRSŠKamplet
Tekmovanje za Cankarjevo priznanjeZRSŠHebar
AstronomijaDMFAŠabeder
KemijaZOTKSOšlovnik
FizikaDMFAPijanmanov
KresničkaDMFAOšlovnik,Sternad
Vesela šolaMKZPodsečki
MatematikaDMFAPijanmanov
GeografijaZRSŠKamplet
KonstruktorstvoZOTKSMuršec
Tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje – Mehurčki (1. VIO)ZRSŠKop, Pastirk
Športna tekmovanja
TerminŠportna panogaKategorijaRaven tekmovanjaVodja
oktober, november, december, januarkošarkaučenci, učenke    občinsko prvenstvo, področno prvenstvoStipetič, Hafner
maj, junijplavanjeučenci, učenke  področno prvenstvoHafner
december  namizni tenisučenci, učenke  občinsko prvenstvo, področno prvenstvoHafner
januarbadmintonučenci, učenkeobčinsko prvenstvoStipetič
september, oktober april, maj  atletika      učenke, učenci    mali in veliki atletski šolski pokal – posamezno, ekipno; jesenski in spomladanski krosHafner, Stipetič
november, marecmali nogometučenciobčinsko prvenstvoHafner
novemberšportna gimnastikaučenkeobčinsko prvenstvoStipetič
Oktober, majatletika – krosučenke in učenciobčinsko prvenstvoHozjan
JunijOdbojka na mivkiUčenke in učenciobčinsko prvenstvoHafner
Druga tekmovanja in množične dejavnosti
  • Računanje je igra – maj (1.–5. razred), vodja: Irma Mezga
  • Cici vesela šola – april (1.–4. razred), vodja: Irma Mezga
  • Prežihova bralna značka, vodja: Damijana Matjašič
  • Eko bralna značka, vodje: Janja Pastirk, Kristina Pučko, Eva Sternad
  • Raziskovalne naloge “Mladi za napredek Maribora”, vodja: Silvija Ošlovnik
  • Otroška varnostna olimpijada, vodja: Klavdija Hozjan
  • Ekokviz, vodja: Silvija Ošlovnik
  • Male sive celice: vodja Petra Drofenik
  • Tekmovanje iz kemijskega poskusa, vodja: Silvija Ošlovnik
  • Zgodovinski kviz, vodja: Irena Kamplet

 

(Skupno 319 obiskov, današnjih obiskov 1)