Mladi za napredek Maribora 2008

V sredo, 9. 4. 2008, smo se odpravili na slavnostno razglasitev rezultatov raziskovalnih nalog in inovacijskih predlogov Mladi za napredek Maribora. Letos že 25-ič. Ogledali smo si razstavljene izdelke, plakate in prisluhnili prireditvi ter podelitvi nagrad, ki so jo izpeljali učenci Srednje strojne šole Maribor. Na začetku nas je pozdravil župan Mestne občine Maribor, predsednica Zveze prijateljev mladine in predsednik natečaja Mladi za napredek Maribora. Na koncu je sledila še pogostitev, ki so jo pripravili učenci Srednje gostinske šole Maribor. Nekaj utrinkov si lahko ogledate na fotografijah.

Angleščina za najmlajše (1. mesto)
Zemlja – mati ali mačeha (2. mesto)
Luna (2. mesto)
S.O.S. (6. mesto)
Za vsako bolezen ena rožca rase (7. mesto)
E – zasvojenosti (15. mesto)
Pomen televizije v življenju najstnika (16. mesto)
Zveneče cedre Tajge (18. mesto)

Zbornik Mladi za napredek Maribora

Vsem, ki ste sodelovali iskreno čestitamo in želimo, da nadaljujete z raziskovanji in inovativnimi predlogi tudi v prihodnosti.

Zapisala: Petra Divjak, koordinatorica