Od 8. 3. do 12. 3. 2021 bomo zbirali star PAPIR.

Papirja v šoli ne bomo tehtali, zato ga lahko prinesete v dopoldanskem ali popoldanskem času.

V kontejner, ki bo stal na parkirišču šole, odlagate star časopisni papir, revije in reklame.

Kartonaste škatle pustite ob kesonu, ker jih bomo zložili v kontejner na koncu zbiralne akcije. Tako so nam namreč naročili iz podjetja Surovine. Tokrat je odkupna cena visoka, največ do sedaj, zato se vsi potrudimo in zberimo čim več papirja. Cena odvoza se namreč skozi leto spreminja. Karton, knjige in kataloge nam odštejejo od ostale teže papirja, zaradi sortiranja odpadnega materiala, ki je namenjen recikliranju.

V kolikor imate zelo veliko odpadnega papirja, ga lahko odpeljete na naslov: Lahova ulica 40, v Mariboru (povezovalna cesta med Zagrebško in Tržaško cesto) in poveste, da je namenjen za OŠ Slave Klavore.

Denarna vsota je namenjena ŠOLSKEMU SKLADU, torej vsem učencem na šoli.