Spoštovani!

Zaradi zdravstvenih razmer smo se na šoli odločili, da bodo ZBIRALNE AKCIJE STAREGA PAPIRJA to šolsko leto, 2020/21, potekale nekoliko drugače kot doslej.

Vsak drugi teden v mesecu (kar je tudi v času pogovornih ur) bo na parkirišču šole stal keson za papir. Vanj lahko star papir odlagate sami in s tem niste časovno omejeni. Star papir lahko odpeljete tudi na Surovino d.o.o., kjer poveste le ime šole.

Tako papirja ne bomo tehtali posamezno po razredih, ampak bo denar od zbiralnih akcij starega papirja namenjen ŠOLSKEMU SKLADU.

V šolskem letu, 2020/21, bomo zbrana denarna sredstva ŠOLSKEGA SKLADA porabili za:

• Nakup nove kuhalne plošče in pečice v gospodinjski učilnici, ki je v uporabi od 1. do 9. razreda
  • Nakup športnih rekvizitov za rekreacijo na šolskem igrišču (goli za igrišče, žoge, kolebnice…)
  • Plačilo vsaj enega avtobusnega prevoza (krajše razdalje: npr: do kina, gledališča…)
  • pri črpanju sredstev potrebno dati prioriteto učnim pripomočkom, ki razvijajo ročne spretnosti otrok pri rednem vzgojno-izobraževalnem procesu (ročna in električna orodja za učilnico tehnike in tehnologije, igle za klekljanje,…)
  • pomoč učencem pri udeležbi v nadstandardnemu programu šole (šole v naravi, izleti, udeležba na tekmovanjih)
  • nakup nadstandardne opreme (didaktična sredstva in pripomočki, različna igrala, avdio-video in IKT oprema, …)
  • zviševanje standarda pouka in podobno

Zbiranje sredstev za šolski sklad poteka tudi kot donatorstvo, kjer s svojimi prostovoljnimi prispevki prispevate še k dodatni pomoči.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje!

Eko-programski svet in odbor Šolskega sklada OŠ Slave Klavore Maribor