Spoštovani starši,

delo na daljavo traja že sedmi teden in verjamem, da se srečujete s takšnimi in drugačnimi izzivi. Nekaj staršev mi je povedalo, da imajo veliko težav pri motivaciji svojih otrok za učenje.

Na to temo vam prilagam vabilo na webinar, ki vam bo, upam, v pomoč.

Webinar je namenjen staršem učencev in dijakov v starostni skupini od 10. do 18. leta starosti. Udeležba je brezplačna.
Sodelovali bodo Leonida in dr. Albert Mrgole ter Inciativa Pedagogov in učiteljev.

Prvi internetni webinar se je začel v četrtek, 30. aprila 2020 ob 20. uri. Ponovitve si bo možno ogledati vsak dan do vključno četrtka, 7. maja 2020.

Na konkretnih primerih boste dobili odgovore na pogosta vprašanja staršev, kot so :

1. Kako najučinkoviteje v teh časih priti do dodatne online razlage snovi v živo, ki najstniku olajša učenje (ne da mu vi razlagate snov in hkrati poznate trenutni nivo njegovega znanja).

2. Kako delati z najstnikom, ki se izogiba učenju, se zapira vase ali ne želi sodelovati.

3. Kako graditi odnos z najstnikom, ki temelji na zaupanju.

Prijave zbirajo izključno preko e-prijavnice, ki se nahaja na tej povezavi .
Vse, ki se bodo prijavili, pričakujejo na webinarju (vodijo listo prisotnosti).
Število mest je omejeno.
Vaša prijava je zabeležena, ko prejmete nekaj minut po prijavi na vpisan e-naslov njihovo povratno sporočilo s povezavo na webinar.

Koordinator programa je:
Adi Žabkar