Spoštovani starši in učenci!

Zaradi epidemije koronavirusa v Sloveniji je tudi Zobarnica- ambulanta Ane Bradač

OD 16.marca do nadaljnjega ZAPRTA.

Vsi pacienti, ki ste v tem času redno naročeni, boste o novem terminu obveščeni po tem, ko se ambulanta ponovno odpre.

Pacienti z zobozdravstvenimi težavami lahko pokličete v našo ambulanto (02 461 31 99) ali pišete na elektronski naslov info@zobarnica.si, da vam svetujemo ali vas po potrebi usmerimo na vstopno točko za zobozdravniško pomoč v ZD Maribor na Ulici kneza Koclja 10, kjer bodo obravnavani pacienti v primeru:

– HUDEGA ZOBOBOLA, ko protibolečinska zdravila ne pomagajo več

– OTEKLINE v predelu ČELJUSTI

– KRVAVITVE v ustih, ki se ne zaustavi v ustreznem času in

– RESNE POŠKODBE v področju zob.

Vse ostale zobozdravstvene težave NISO NUJNE (izpadla zalivka, afte, majavi mlečni zobje, napačno rastoči zobje,..) in se ne bodo obravnavale.

Izven našega delovnega časa se obrnite na vstopno točko NAJPREJ TELEFONSKO 02/235 66 33 .

Prosim Vas za potrpežljivost, strpnost in odgovornost. Samo z doslednim upoštevanjem navodil lahko SKUPAJ pripomoremo k temu, da se širjenje okužbe s koronavirusom čimprej ustavi.

Hvala za razumevanje!

Ana Bradač, dr.dent.med.

(Skupno 1.050 obiskov, današnjih obiskov 1)